Word lid
donderdag 24 september 2026·14°De Bilt2 kmfileAEX 1.106,84 ▼ −0,10%

Piet Otto begon als marskramer met schrijfwaren en ansichtkaarten, toen volgde de automatisering en nu gaat het over hybride werken, cybersecurity en AI. Otto’s gaat ook na 150 jaar nog met de tijd mee

Noordhollands Dagblad 69 0 Zap

Bij Otto’s weten ze het als geen ander. Wil je als bedrijf relevant blijven, dan zul je jezelf steeds opnieuw uit moeten vinden en mee moeten met de tijd, ook na 150 jaar nog. Vandaag de dag doet Otto’s dat door duurzame oplossingen te vinden voor moderne en cyberveilige werkomgevingen.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Noordhollands Dagblad →

Bron: Noordhollands Dagblad (noordhollandsdagblad.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Piet OttoOtto's
Wat vind je hiervan?

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer economie

Reacties (0) — praat mee