Word lid
woensdag 16 september 2026·18°De BiltAEX 1.095,87 −0,23%

Jongeren gebruiken minder zonnebrand door hoge kosten, en dat is niet slim: ‘Prijs is geen reden om niet te smeren’

De Gelderlander 58 0 Zap

Een op de drie jongeren smeert zichzelf minder in, omdat zonnebrandcrème te duur is geworden. Volwassen Nederlanders kopen veel vaker zonnebrandcrèmes van het huismerk, omdat die een stuk goedkoper zijn.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Gelderlander →

Bron: De Gelderlander (gelderlander.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Nederland
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
AD Jongeren gebruiken minder zonnebrand door hoge kosten, en dat is niet slim: ‘Prijs is geen reden om niet te smeren’ BN DeStem Jongeren gebruiken minder zonnebrand door hoge kosten, en dat is niet slim: ‘Prijs is geen reden om niet te smeren’ Brabants Dagblad Jongeren gebruiken minder zonnebrand door hoge kosten, en dat is niet slim: ‘Prijs is geen reden om niet te smeren’ De Stentor Jongeren gebruiken minder zonnebrand door hoge kosten, en dat is niet slim: ‘Prijs is geen reden om niet te smeren’ Eindhovens Dagblad Jongeren gebruiken minder zonnebrand door hoge kosten, en dat is niet slim: ‘Prijs is geen reden om niet te smeren’ PZC Jongeren gebruiken minder zonnebrand door hoge kosten, en dat is niet slim: ‘Prijs is geen reden om niet te smeren’ Tubantia Jongeren gebruiken minder zonnebrand door hoge kosten, en dat is niet slim: ‘Prijs is geen reden om niet te smeren’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee