Word lid
vrijdag 30 oktober 2026·6°De BiltAEX 1.142,24 ▲ +0,59%

Manager kinderdagverblijf verbaast zich over gebrek aan communicatie kermis Loosdrecht: ’Ik dacht echt dat het een 1 aprilgrap was’

De Gooi- en Eemlander 82 0 Zap

De gemeente Wijdemeren betreurt dat het afgeven van een vergunning voor de kermis op de Laan van Eikenrode in Loosdrecht pas op het allerlaatste moment kon plaatsvinden. De gemeente reageert hiermee op de verontwaardiging die in de buurt was ontstaan over de komst van de kermis.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Gooi- en Eemlander →

Bron: De Gooi- en Eemlander (gooieneemlander.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Gemeente WijdemerenLoosdrechtLaan van Eikenrode
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Noordhollands Dagblad Manager kinderdagverblijf verbaast zich over gebrek aan communicatie kermis Loosdrecht: ’Ik dacht echt dat het een 1 aprilgrap was’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee