Word lid
maandag 5 oktober 2026·18°De Bilt22 kmfileAEX 1.119,32 ▲ +0,23%

Hoe eerlijk is ‘50 procent’ korting op alcohol, als maar 25 procent mág? Deze slijter wint dit keer niet van Gall&Gall

De Gelderlander 18 0 Zap Betaalmuur

‘Tweede fles 50 procent korting’, terwijl 25 procent korting op alcohol de max is volgens de Alcoholwet. Is dat valsspelen of handig gebruikmaken van de menselijke mindset? Slijter Anton van Balveren won eerder een juridisch gevecht tegen een grootmacht. Maar tegen Gall&Gall blijkt het een ander speelveld.

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij gelderlander.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Gelderlander →

Bron: De Gelderlander (gelderlander.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee