Word lid
woensdag 16 september 2026·16°De BiltAEX 1.095,87 −0,23%

Baby Nellie (4 maanden) heeft medicijn nodig dat in Nederland niet te krijgen is: ouders verkopen huis en vertrekken naar Duitsland

De Gelderlander 69 0 Zap

Er bestaat een medicijn waar hun babydochter met dwerggroei baat bij kan hebben, maar dat is niet verkrijgbaar in Nederland. Inge en Jelle zien daarom geen andere uitweg dan te verhuizen naar Duitsland. „Ik zou ervoor tekenen als we over vijf jaar terug kunnen.”

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Gelderlander →

Bron: De Gelderlander (gelderlander.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Baby NellieIngeJelleNederlandDuitsland
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
De Gelderlander Inge en Jelle emigreren naar Duitsland voor hun dochtertje met dwerggroei: ‘We hebben geen tijd om te wachten’ Eindhovens Dagblad Inge en Jelle emigreren naar Duitsland voor hun dochtertje met dwerggroei: ‘We hebben geen tijd om te wachten’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee