Word lid
woensdag 4 november 2026·9°De Bilt22 kmfileAEX 1.134,36 ▲ +1,12%

Kortsluiting in electriciteitskabel veroorzaakt brand in gasleiding

Omroep Gelderland 86 0 Zap

De brand in een gasleiding in Asperen is veroorzaakt door kortsluiting in een electriciteitskabel. Dat stelt Netbeheerder Stedin. Door de brand moesten in de nacht van dinsdag op woensdag tientallen woningen worden ontruimd.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Omroep Gelderland →

Bron: Omroep Gelderland (gld.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen AsperenVerlengde Middelwegveiligheidsregio
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
De Gelderlander Verene schrikt wakker van vlammen voor haar raam veroorzaakt door gaslek: ‘Het was doodeng’ NOS Gaslekkage met brand in Gelderse Asperen, tientallen woningen ontruimd Telegraaf Vuurzee na gaslekkage in Gelderse Asperen Omroep Gelderland Vlammenzee door gaslek, tientallen woningen ontruimd Nederlands Dagblad Gaslekkage met brand in Gelderse Asperen De Gooi- en Eemlander Gaslekkage met brand in Gelderse Asperen Haarlems Dagblad Gaslekkage met brand in Gelderse Asperen IJmuider Courant Gaslekkage met brand in Gelderse Asperen Leidsch Dagblad Gaslekkage met brand in Gelderse Asperen Noordhollands Dagblad Gaslekkage met brand in Gelderse Asperen

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee