Word lid
vrijdag 18 september 2026·18°De Bilt202 kmfileAEX 1.092,48 −0,33%

Openbaar vervoer in Eemland in grote problemen door oplopende tekorten. Provincie bereidt noodscenario’s voor

De Gooi- en Eemlander 5 0 Zap

Het busvervoer in Eemland en een groot deel van de provincie Utrecht staat op omvallen. Busbedrijf Keolis - dat in de regio rijdt onder de naam U-OV - is met de provincie Utrecht in gesprek om het openbaar vervoer overeind te houden. Dit bevestigt een woordvoerder van Keolis na berichtgeving in de Volkskrant.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Gooi- en Eemlander →

Bron: De Gooi- en Eemlander (gooieneemlander.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Noordhollands Dagblad Openbaar vervoer in Eemland in grote problemen door oplopende tekorten. Provincie bereidt noodscenario’s voor

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee