Word lid
zaterdag 31 oktober 2026·7°De BiltAEX 1.134,44 ▼ −0,68%

Verzekeraar a.s.r. biedt excuses aan voor rol voorgangers in slavernij

NU.nl 70 0 Zap

Verzekeraar a.s.r. heeft excuses aangeboden voor de rol die voorgangers van het bedrijf hebben gespeeld in de slavernij en het koloniale verleden. De excuses zijn het gevolg van een onderzoek dat a.s.r. zelf liet uitvoeren.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op NU.nl →

Bron: NU.nl (nu.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen ASR
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Metro Verzekeraar a.s.r. biedt excuses aan na slavernij-onderzoek: deze Nederlandse financiële instellingen gingen al voor Het Parool Verzekeraar ASR biedt excuses aan voor slavernijverleden Nederlands Dagblad Verzekeraar ASR biedt excuses aan voor slavernijverleden Reformatorisch Dagblad Verzekeraar ASR biedt excuses aan voor slavernijverleden Nieuws.nl Verzekeraar ASR biedt excuses aan voor slavernijverleden Welingelichte Kringen Verzekeraar ASR biedt excuses aan voor slavernijverleden Telegraaf ASR biedt excuses aan voor slavernijverleden: voorlopers verzekerden slavenschepen

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee