Word lid
zondag 1 november 2026·8°De BiltAEX 1.134,44 ▼ −0,68%

Oliebollen in de zomer? Naar de Duinmarkt van Schoorl op zoek naar lekkere strandsnacks

Leidsch Dagblad 73 0 Zap

Culinair journalist Nanja Pol trekt deze zomer door de regio op zoek naar het lekkerste eten op de markt. De ene keer met een lege koeltas voor de perfecte picknick, de andere keer op jacht naar een goed ontbijt. Deze week gaat ze naar de Duinmarkt in Schoorl om snacks on the beach te kopen.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Leidsch Dagblad →

Bron: Leidsch Dagblad (leidschdagblad.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Duinmarkt van SchoorlSchoorlNanja Pol
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
De Gooi- en Eemlander Oliebollen in de zomer? Naar de Duinmarkt van Schoorl op zoek naar lekkere strandsnacks Haarlems Dagblad Oliebollen in de zomer? Naar de Duinmarkt van Schoorl op zoek naar lekkere strandsnacks IJmuider Courant Oliebollen in de zomer? Naar de Duinmarkt van Schoorl op zoek naar lekkere strandsnacks Noordhollands Dagblad Oliebollen in de zomer? Naar de Duinmarkt van Schoorl op zoek naar lekkere strandsnacks

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer cultuur & media

Reacties (0) — praat mee