Word lid
woensdag 7 oktober 2026·19°De Bilt27 kmfileAEX 1.117,75 ▼ −0,94%

Minister Heerma bezorgd over enorme dividend-betaling van NAM aan Shell en ExxonMobil. Nog wel genoeg over voor Groningers?

Dagblad van het Noorden 7 0 Zap

Minister Pieter Heerma van Binnenlandse Zaken is bezorgd of de NAM nog wel genoeg geld heeft om haar verplichtingen aan Groningen na te komen. Hij vraagt Shell en ExxonMobil om opheldering.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Dagblad van het Noorden →

Bron: Dagblad van het Noorden (dvhn.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Dagblad van het Noorden Minister Heerma bezorgd over enorme dividendbetaling van NAM aan Shell en ExxonMobil. Nog wel genoeg over voor Groningers?

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee