Word lid
woensdag 23 september 2026·20°De Bilt19 kmfileAEX 1.106,14 −0,43%

Kansspelautoriteit gehackt op Curaçao, dat het niet nauw lijkt te nemen met verstrekken gokvergunningen

Nederlands Dagblad 7 0 Zap Betaalmuur

Door een hack zijn de namen van honderden eigenaren van al dan niet illegale online gokbedrijven in handen gekomen van Europese journalisten. Daardoor wordt een tip van de sluier opgelicht van deze bedrijvigheid, met Curaçao als draaischijf.

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij nd.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Nederlands Dagblad →

Bron: Nederlands Dagblad (nd.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Volkskrant Kansspelautoriteit Curaçao gehackt, land blijkt het niet zo nauw te nemen met verstrekken van vergunningen voor online gokken

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer economie

Reacties (0) — praat mee