Buurt in Hilversumse Meent al jaren klaar met ’steen des aanstoots’: ’rommelhuis’ gaat onder de hamer. ’Er zit een steekje aan hem los’
Al jarenlang is een woning aan de Goudwespmeent in de Hilversumse Meent een ’steen des aanstoots’ in de buurt. Rondom het huis liggen dozen, plastic afval, fietsbanden en andere spullen verspreid in de tuin. De woning wordt binnenkort openbaar verkocht.
Bron: De Gooi- en Eemlander (gooieneemlander.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.
Meer binnenland
Regen en buien maken voorlopig einde aan fraai herfstweer
Vanmiddag en vanavond wordt de warme lucht vanuit het westen verdreven door koelere lucht. De overgang gaat gepaard met enige regen en morgen vallen enkele buien. Dat gaan we in het weekend goed merken aan de temperatuur.
Kapper in Vlaardingen beschoten, kogelgaten in de ruit
Een kapperszaak aan het Liesveld in Vlaardingen is vannacht beschoten. Volgens de politie zijn er geen gewonden en is er nog niemand aangehouden. Wel zijn er meerdere hulzen gevonden. De politie doet onderzoek.
Lezersvraag: een tegoedbon in plaats van geld terug: mag dat?
Vera Steltenpool koopt in een lampenwinkel een wandlampje dat thuis toch niet blijkt te passen. Ze wil het terugbrengen, maar krijgt geen geld terug. Alleen een tegoedbon. Mag dat zomaar?
Megadonatie van Musk aan Republikeinen 'bedoeld om Musk te helpen'
Tech-biljonair Elon Musk zet een kwart miljard dollar van zijn eigen geld in om Republikeinen aan de macht te houden in de parlementsverkiezingen in de VS. Maar die recorddonatie is ook bedoeld om zijn eigen belangen te dienen. "De rijkste man op aarde wil zijn bedrijven op een voorsprong zetten", denkt correspondent…
Zoon André Hazes confronteert moeder Monique Westenberg en Noa Braaf met ongemakkelijke vraag
Een autorit met Monique Westenberg (48) en Noa Braaf (25) krijgt dankzij Dré junior een ongemakkelijk tintje. In een nieuwe aflevering van 'André Hazes: En nu…' stelt de zoon van André Hazes (32) en Monique een opvallende vraag over zijn moeder en de vriendin van zijn vader.
Parkeren voor (t)rouwauto: deze parkeerplaats gaat viraal door efficiënt bord
Hollandse efficiëntie. Zo omschrijft schrijver-acteur Maarten Hopman het bord bij een parkeerplaats naast de Bonaventurakerk in Woerden. Je kunt er parkeren met bijzondere voertuigen bij bruiloften en begrafenissen... Juist, de (t)rouwauto.
Een rechercheur in het lijf van een Wmo-consulent
Bewoners De Ananas in Leiden vrezen melkkoe van garage-eigenaar te worden: parkeerplek plots twee keer zo duur en straatparkeren mag niet
Woningeigenaren in het Leidse complex De Ananas vrezen dat de Katwijkse gebouweigenaar De Raad zijn parkeermonopolie misbruikt. De huur van een plek in de garage verdubbelt volgend jaar ruim naar 125 euro per maand. Uitwijken naar de straat kan niet, want nieuwbouwbewoners krijgen in Leiden geen parkeervergunning.
Zorgen bij patiënten over bereikbaarheid huisartsen in De Stolpen langs de N9. Gemeente Schagen trekt extra geld uit voor vervoer
Hoe komen patiënten straks bij hun huisarts als ze geen eigen vervoer hebben? Nu vijf dorpspraktijken in april verhuizen naar Medisch Centrum Zijpe in De Stolpen, maken patiënten zich zorgen over de bereikbaarheid van hun huisarts. De gemeente Schagen wil daarom extra geld uittrekken om vrijwilligers die inwoners…
Komt Sinterklaas nog wel aan in Baarn? Derde mediator krijgt de ruzie bij organisatie niet opgelost, gemeente moet ingrijpen
De jaarlijkse Sinterklaasintocht in Baarn leek al op losse schroeven te staan door een hoogoplopende ruzie binnen de organisatie, en nu is ook de inzet van een derde mediator op niets uitgelopen. Stichting Intocht Sint Nicolaas Baarn kan het evenement daarom dit jaar niet organiseren, maar gelukkig is daar Coöperatie…
Russische pest lijkt steeds meer op ‘gewoon’ sterfgeval
Twentse wijkagent naar Tweede Kamer in strijd tegen sektes: ‘Kleine kindjes huilend onder de douche gezet’
Tweede Kamerleden willen alles weten van slachtoffers en experts van sektes. Zij spreken over de vele misstanden en het onvermogen om deze problemen aan te pakken. Voormalig wijkagent Peter Withag vertelt uit de praktijk. Hij streed met wisselend succes tegen sektes in Twente. „De officier van justitie wilde het niet.”
Landsmeerders willen niet dat de gemeente hun trampolines en glijbanen weghaalt: ’Help het speelplezier te behouden’
Binnenkort ploft er bij Landsmeerders met een trampoline of glijbaan op straat een vervelende brief op de mat. Uit angst voor ongelukken en schadeclaims wil de gemeente hun toestellen weg hebben uit de openbare ruimte. Tot verbazing van bewoners: „Gaat deze kwestie over veiligheid of over geld?”
Zonnebloemen bloeien overal in de Noordkop. Zijn alle tulpenkwekers plots overgeschakeld?
Zonnebloemen bloeien overal en weelderig in de Noordkop. Fleurige velden als mediterrane vergezichten, schieten als paddenstoelen uit de grond. Zijn bollenkwekers plotseling overgeschakeld op een nieuwe teelt?
Hoe lang staan Pook en Pook nog zij aan zij in het veld? Vader en zoon vormen het centrum van de scrum bij Rush zolang de grens niet is bereikt
Vader Pook (51) en zoon Pook (31) van Berkel stonden jaren zij aan zij in de scrum van Alkmaar. Sinds een jaar staan ze samen op het veld van de Schager rugbyclub Rush, want de oudste Pook kan zich nog geen leven zonder rugby voorstellen. ,,Iedere keer als ik een stap terugneem, gaat het toch weer kriebelen.”
Toos en Henk - 16 oktober 2026
Van maandag tot en met zaterdag brengt De Limburger nieuwe cartoons van huiscartoonist Paul Kusters.
0 reacties
Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.
Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.