Word lid
donderdag 17 september 2026·13°De Bilt44 kmfileAEX 1.096,14 +0,02%

Wilfried uit Naarden is bijna 80, maar beoefent nog altijd een Japanse krijgskunst: ’Ben niet bang om te vallen’

De Gooi- en Eemlander 62 0 Zap

Dat leeftijd maar een getal is, bewijst Wilfried Jolen. Op 3 september viert de Naarder zijn tachtigste verjaardag, maar nog altijd beoefent hij twee keer per week de Japanse krijgskunst aikido. Komende week doet hij examen voor de zwarte band.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Gooi- en Eemlander →

Bron: De Gooi- en Eemlander (gooieneemlander.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Wilfried JolenNaardenaikido
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Noordhollands Dagblad Wilfried uit Naarden is bijna 80, maar beoefent nog altijd een Japanse krijgskunst: ’Ben niet bang om te vallen’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer opmerkelijk

Reacties (0) — praat mee