Word lid
woensdag 16 september 2026·17°De Bilt41 kmfileAEX 1.099,43 +0,32%

Na jaren van daling meer woninginbraken in eerste helft van 2026

Nederlands Dagblad 67 0 Zap

Voor het eerst in jaren wordt er vaker ingebroken bij woningen. De politie registreerde in de eerste helft van dit jaar zo'n 10.000 inbraken, iets meer dan de 9800 gevallen in dezelfde periode vorig jaar.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Nederlands Dagblad →

Bron: Nederlands Dagblad (nd.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Dagblad van het Noorden Na jaren van daling meer woninginbraken in eerste helft van 2026. Drenthe krijgt het zwaar te verduren Reformatorisch Dagblad Na jaren van daling meer woninginbraken in eerste helft van 2026 De Gooi- en Eemlander Na jaren van daling meer woninginbraken in eerste helft van 2026 Haarlems Dagblad Na jaren van daling meer woninginbraken in eerste helft van 2026 IJmuider Courant Na jaren van daling meer woninginbraken in eerste helft van 2026 Leidsch Dagblad Na jaren van daling meer woninginbraken in eerste helft van 2026 Noordhollands Dagblad Na jaren van daling meer woninginbraken in eerste helft van 2026 Nieuws.nl Na jaren van daling meer woninginbraken in eerste helft van 2026 Welingelichte Kringen Na jaren van daling meer woninginbraken in eerste helft van 2026

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee