Word lid
donderdag 5 november 2026·4°De BiltAEX 1.129,22 ▼ −0,62%

Van zwart naar wit naar kauwgumroze: hoe de voetbalschoen van kleur verschoot

NRC 124 0 Zap

Tot het einde van de twintigste eeuw waren gekleurde ‘kicksen’ volstrekt taboe. Nu dragen de meeste spelers op het WK felroze voetbalschoenen. Hoe verliep die evolutie?

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op NRC →

Bron: NRC (nrc.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Nederland
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Haarlems Dagblad Van zwart naar wit naar kauwgumroze: hoe de voetbalschoen van kleur verschoot De Gooi- en Eemlander Van zwart naar wit naar kauwgumroze: hoe de voetbalschoen van kleur verschoot IJmuider Courant Van zwart naar wit naar kauwgumroze: hoe de voetbalschoen van kleur verschoot Leidsch Dagblad Van zwart naar wit naar kauwgumroze: hoe de voetbalschoen van kleur verschoot Noordhollands Dagblad Van zwart naar wit naar kauwgumroze: hoe de voetbalschoen van kleur verschoot

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer sport

Reacties (0) — praat mee