Word lid
zondag 1 november 2026·9°De BiltAEX 1.134,44 ▼ −0,68%

Waarom Egyptenaren vlak voor penaltyserie naar een pingel van Mbappé keken

Voetbal International 78 0 Zap

Het was een opmerkelijk beeld. Egypte had vrijdagavond strafschoppen nodig om af te rekenen met Australië. Vlak voor die penaltyreeks verzamelden de spelers zich om een van de trainers. Die liet ze op zijn laptop een filmpje zien van een juichende Kylian Mbappé.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Voetbal International →

Bron: Voetbal International (vi.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Mo SalahEgypteJordan BosFeyenoordAustralië
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
FR12 Bos ondergaat scans na knieblessure; overleg tussen Australië en Feyenoord VoetbalPrimeur Enorme domper voor Feyenoord: Bos valt geblesseerd uit na harde charge Voetbal International Zorgen voor Feyenoord: Bos geblesseerd naar de kant bij Australië Sportnieuws.nl Live WK voetbal | Mo Salah en Egypte op koers voor historische zege, zorgen om Feyenoorder Jordan Bos Telegraaf LIVE WK 2026 | Feyenoord moet vrezen: Jordan Bos moet van veld gedragen worden en kan niet verder bij Australië Voetbalzone Zorgen voor Feyenoord na ogenschijnlijke pijnlijke knieblessure van Jordan Bos

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer sport

Reacties (0) — praat mee