Word lid

Vermist meisje gevonden in bedrijfsbus: OM eist vier jaar cel voor ontucht tegen man uit Belfeld

L1 88 0 Zap

Een vermissingsmelding leidde vorig jaar naar een schokkende ontdekking. Een minderjarig meisje dat niet was verschenen op haar werk, werd door haar ouders als vermist opgegeven. Na een zoektocht werd zij aangetroffen in de bedrijfsbus van een 32-jarige man uit Belfeld.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op L1 →

Bron: L1 (l1.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen AmelandOpenbaar Ministerie
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Dagblad van het Noorden Justitie eist drie jaar cel tegen man (53) voor zedendelicten met jonge meisjes op Ameland. ’Ouders moeten zich niet schuldig voelen’ Omrop Fryslan Vier jaar cel geëist voor twee zedendelicten met jonge meisjes op Ameland Openbaar Ministerie Vier jaar gevangenisstraf geëist voor zedenfeiten op Ameland

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Noordhollands Dagblad·

Mussen met staart tussen de benen terug uit Amsterdam. Mannen Bloemendaal spelen gelijk in hoofdstad. ’We waren vandaag niet zo goed en dan druk ik me zacht uit’

Amsterdam-Bloemendaal in het vrouwenhockey. Dan weten de liefhebbers dat Bloemendaal de onderlinge ontmoetingen met de hoofdstedelingen doorgaans niet winnend afsluit. Dat is een understatement. Van de voorgaande 32 wedstrijden eindigde er eentje in een gelijkspel. De Mussen wonnen geen enkele van de andere 31 duels.

Reageer 3 bronnen
Reacties (0) — praat mee