Word lid
woensdag 28 oktober 2026·11°De Bilt70 kmfileAEX 1.135,56 ▼ −0,37%

’Spoedvergadering UEFA in aantocht’, Britse premier en Blatter kraken plannen FIFA-voorzitter Infantino, KNVB spreekt over ’zeer zorgelijke ontwikkeling’

Telegraaf 87 0 Zap

De Britse premier Andy Burnham en voormalig FIFA-voorzitter Joseph Blatter hebben zich aangesloten bij de critici van de plannen van de wereldvoetbalbond om een privébedrijf op te richten voor de organisatie van het WK en andere evenementen. Ook de KNVB en meerdere Europese voetbalbonden hebben van zich laten horen.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Telegraaf →

Bron: Telegraaf (telegraaf.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Andy BurnhamJoseph BlatterGianni InfantinoUEFAFIFAKNVB
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Telegraaf ’Spoedvergadering UEFA in aantocht’, Britse premier Burnham en Blatter kraken plannen van FIFA-voorzitter Infantino Quote In de pers: Infantino wil voetbal-aandelen verkopen & Ferrari breekt (zoals gehoopt) in twee stukken NU.nl FIFA-voorzitter Infantino wil aandelen WK voetbal verkopen, UEFA woedend

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer sport

Reacties (0) — praat mee