Word lid
zaterdag 31 oktober 2026·7°De BiltAEX 1.134,44 ▼ −0,68%

Sanne (57) uit Roden liet zich maandenlang volgen voor tv-serie De Verloskundigen. ’Plan A is de roze wolk, maar we bespreken ook een plan B’

Dagblad van het Noorden 149 0 Zap

Sanne Brons (57) uit Roden grijpt haar deelname aan de nieuwe KRO-NCRV-serie De Verloskundigen aan om een duidelijke boodschap uit te dragen. Volgens haar is de geboortezorg doorgeschoten in regels en protocollen. ,,Ik wil laten zien dat dit prachtige vak ook anders kan.”

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Dagblad van het Noorden →

Bron: Dagblad van het Noorden (dvhn.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Sanne BronsRodenDe VerloskundigenKRO-NCRV
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
De Limburger Tv-verloskundigen Lonneke en Maud uit Heerlen-Noord overspoeld met donaties, heel Nederland leeft mee: ‘We zijn overrompeld door al die aandacht’ Dagblad van het Noorden Sanne (57) uit Roden laat zich maandenlang volgen voor tv-serie De Verloskundigen. ’Plan A is de roze wolk, maar we bespreken ook een plan B’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer cultuur & media

Reacties (0) — praat mee