Word lid
vrijdag 9 oktober 2026·17°De BiltAEX 1.130,95 ▲ +0,87%

Klant filmt muis op bij Dunkin’ Donuts in Eindhoven en tikt miljoenen views aan

Eindhovens Dagblad 29 0 Zap

Op TikTok gaat een video rond van een muis die over donuts kruipt bij Dunkin’ Donuts in de Piazza in Eindhoven. Een klant zette dit filmpje online. Het filmpje is inmiddels al 16 miljoen keer bekeken. Volgens het bedrijf komt de muis niet uit de winkel zelf.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Eindhovens Dagblad →

Bron: Eindhovens Dagblad (ed.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
De Stentor Klant filmt muis op donut bij Dunkin’, video tikt miljoenen views aan BN DeStem Klant filmt muis op donut bij Dunkin’ in Eindhoven, video tikt miljoenen views aan Brabants Dagblad Klant filmt muis op donut bij Dunkin’ in Eindhoven, video tikt miljoenen views aan Eindhovens Dagblad Klant filmt muis op donut bij Dunkin’ in Eindhoven en tikt miljoenen views aan

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee