Word lid
woensdag 16 september 2026·16°De Bilt31 kmfileAEX 1.096,14 +0,02%

Stikstofuitstoot industrie en vervoer moet gehalveerd in 2035

Haarlems Dagblad 28 0 Zap

De stikstofuitstoot van industrie en vervoer moet in 2035 de helft lager zijn dan in 2019, zo staat in het stikstofplan van het kabinet. De stikstofuitstoot van de twee sectoren is de afgelopen jaren al hard gedaald, maar ze moeten nog een „extra stap zetten”. Daarvoor trekt het kabinet eenmalig 250 miljoen euro uit.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Haarlems Dagblad →

Bron: Haarlems Dagblad (haarlemsdagblad.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Den Haagkabinetindustrievervoer2035
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Nederlands Dagblad Stikstofuitstoot industrie en vervoer moet gehalveerd in 2035 De Gooi- en Eemlander Stikstofuitstoot industrie en vervoer moet gehalveerd in 2035 IJmuider Courant Stikstofuitstoot industrie en vervoer moet gehalveerd in 2035 Leidsch Dagblad Stikstofuitstoot industrie en vervoer moet gehalveerd in 2035 Noordhollands Dagblad Stikstofuitstoot industrie en vervoer moet gehalveerd in 2035 Metro Stikstofuitstoot industrie en vervoer moet gehalveerd in 2035 Nieuws.nl Stikstofuitstoot industrie en vervoer moet gehalveerd in 2035 Welingelichte Kringen Stikstofuitstoot industrie en vervoer moet gehalveerd in 2035

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer politiek

Reacties (0) — praat mee