Feyenoord: Spaanse media lovend over Betis Sevilla maar onder de indruk van Hadj Moussa
Vorige week waren de complimenten van de buitenlandse media nog voor Feyenoord, nu is er vooral veel lof voor tegenstander Real Betis. De Spaanse sportpers zag dat het de Rotterdammers woensdagavond niet lukte om de verrassende nummer 5 van de Champions League pijn te doen.
Bron: Rijnmond (rijnmond.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.
Meer binnenland
Goudsmid Annora uit Heerenveen gebruikt alleen goud en zilver waar geen kinderarbeid aan te pas is gekomen. ’Dat vind ik heel belangrijk’
Goudsmid Annora Poppe uit Heerenveen gebruikt alleen goud en zilver waarvan ze zeker weet dat het er geen kinderarbeid aan te pas is gekomen, dat de mijnwerkers een eerlijk loon krijgen en beschermende kleding gebruiken. Er is zelfs kinderopvang. ,,Dat vind ik heel belangrijk.”
Het centrum van Vaals krijgt er acht bomen bij
De voorbereidingen zijn in volle gang voor de komst van acht nieuwe bomen op en rond het Koningin Julianaplein in het centrum van Vaals.
Mediahuis, stop met reclame voor vervuilende vliegreizen en cruises
Mediahuis besteedt aandacht aan duurzaamheid, maar maakt tegelijk reclame voor vervuilende reizen. Volgens Leo van Kampenhout valt dat niet te rijmen met de klimaatcrisis en moet het mediabedrijf afscheid nemen van fossiele reclame.
Nog altijd is meer dan de helft van de gemeentelijke websites in de regio onbereikbaar
Er zijn nog altijd veel websites onbereikbaar nadat die uit voorzorg offline zijn gehaald. De sites van meer dan de helft van de 22 gemeenten in de regio zijn nog altijd niet in de lucht. Het gaat bijvoorbeeld om pagina’s van Bergeijk, Eersel, Nuenen en Valkenswaard.
Weekendafsluiting N247
De komende maanden werkt de provincie Noord-Holland weer aan de N247. Om de werkzaamheden goed uit te kunnen voeren zijn er weekendafsluitingen van de N247 ter hoogte van gemaal Katwoude nodig. Van vrijdag 23 oktober 20.00 uur tot maandag 26 oktober 5.00 uur is de eerste weekendafsluiting. De N247 is dan afgesloten…
EIB: 73.000 nieuwe mensen nodig in bouw, defensie zorgt voor druk
De komende drie jaar heeft de bouwsector zo'n 73.000 nieuwe medewerkers nodig, denkt het Economisch Instituut voor de Bouw.
Samenwerking korfbalclubs Kinea en Udiros is bekroond met promotie naar de hoofdklasse. ’Het is echt uitzonderlijk’
Korfbalclubs Kinea en Udiros hebben hun seniorenteams sinds drie jaar samengevoegd en zijn met het eerste team, oftewel het vlaggenschip, gepromoveerd naar de hoofdklasse.
Uitbreiding woonwagencentrum Emmen begint in januari: ’Ik wacht al dertig jaar op een plek’
Het voormalige en inmiddels verwilderde trainingsveldje van voetbalclub WKE ’16 in Emmen ligt er nu nog vredig bij, maar in januari is het gedaan. De langverwachte uitbreiding van woonwagenkamp De Ark met 42 plekken gaat beginnen. „We zetten de champagne vast koud.”
Ambachtelijke Eatalia-broers breiden uit naar Bolsward met ijs en chocola. ’We maken alles vers, tot aan de pasta van zelf geroosterde pistachenoten toe’
Mensen in Bolsward en omgeving worden binnenkort weer verwend met ambachtelijk ijs - na het stoppen van Margje 24 - door de broers Gerrit-Jan en Chris Tjoelker. Zij breiden hun Eatalia uit en vestigen zich in het hart van de stad aan het Marktplein. En ambachtelijk, dat is bij hen ook echt ambachtelijk. ,,We maken…
Vijftig jaar passie en liefde voor het vak bij familiebedrijf De Boer in Bolsward. ’Het echte vakmanschap, daar blijven wij trots op’
Een halve eeuw bestaat familiebedrijf De Boer uit Bolsward, in 1976 opgericht door Klaas de Boer. Zijn kleinkinderen Chris en Ingrid zetten het met dezelfde passie en liefde voor het vak voort. Met als basis het echte vakmanschap, in combinatie met inspelen op moderne trends en sociale media. „Het echte vakmanschap,…
Roxeanne Hazes viert nieuwe cupmaat met dure beha: 'Nog nooit zoveel aan uitgegeven'
Roxeanne Hazes (33) heeft iets te vieren: zes weken na haar borstoperatie mag ze haar gewone beha's weer uit de kast trekken. Al grijpt ze die mijlpaal liever aan om nieuwe lingerie te kopen, vertelt ze in de podcast 'ADHAZES'. Samen met haar man Erik Zwennes trekt ze de portemonnee voor een paar mooie setjes.
Circulaire Pop-up aan de Grote Markt
Hebt u interesse in kleding ruilen en oude materialen opnieuw gebruiken? Tot en met 30 december staat de Circulaire Pop-up in de Vleeshal aan de Grote Markt.
Weer of geen weer: Valkenbergpark wordt elke woensdag een openluchtsportschool
Squatten, gewicht heffen en een potje tafeltennis: elke woensdag wordt het Valkenbergpark in Breda een openluchtsportschool voor 65-plussers. Hondenweer houdt hen niet tegen. „Als het regent en je staat hier samen lekker te sporten, is dat een prachtige ervaring. Dat is het allemaal waard”, zegt Elly Verhagen (74).
ICE verdween bijna uit Minneapolis, maar de onrust in de kerk van Arend Jan ging niet weg
Toen de aanwezigheid van immigratiepolitie ICE op zijn hoogtepunt was, sprak het Nederlands Dagblad met Arend Jan Poelarends in Minneapolis. Hij was bang zelf opgepakt te worden en wilde graag dat zijn kerk zich duidelijker uitsprak. Dat laatste is sindsdien gebeurd, maar is niet zonder gevolgen gebleven.
Politie vindt twee pythons in middenconsole van auto in Amsterdam
De politie vond woensdag twee pythons in de middenconsole van een auto in Amsterdam. De slangen zijn naar een dierenopvangcentrum gebracht.
Opluchting en verdriet bij Bram Welten nadat hij op 29-jarige leeftijd moet stoppen met wielrennen
In mei noemde Bram Welten zijn zoektocht naar een oplossing voor zijn blessure nog een „never ending story”. Na talloze bezoeken aan verschillende chirurgen komt er nu toch en laatste hoofdstuk aan zijn profcarrière. „Daar heb ik veel verdriet van.”
0 reacties
Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.
Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.