Word lid
maandag 19 oktober 2026·15°De Bilt59 kmfileAEX 1.138,18 ▼ −0,41%

Verdachte en slachtoffer Beek en Donk hadden een relatie

Nederlands Dagblad 20 0 Zap

De 56-jarige man die ervan wordt verdacht een vrouw om het leven te hebben gebracht in Beek en Donk, had een relatie met haar. Dat bevestigt de politie desgevraagd.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Nederlands Dagblad →

Bron: Nederlands Dagblad (nd.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
De Gooi- en Eemlander Verdachte en slachtoffer Beek en Donk hadden een relatie Haarlems Dagblad Verdachte en slachtoffer Beek en Donk hadden een relatie IJmuider Courant Verdachte en slachtoffer Beek en Donk hadden een relatie Leidsch Dagblad Verdachte en slachtoffer Beek en Donk hadden een relatie Noordhollands Dagblad Verdachte en slachtoffer Beek en Donk hadden een relatie Nieuws.nl Verdachte en slachtoffer Beek en Donk hadden een relatie Welingelichte Kringen Verdachte en slachtoffer Beek en Donk hadden een relatie Omroep Brabant Dode vrouw in huis Beek en Donk: verdachte en slachtoffer hadden relatie Reformatorisch Dagblad Verdachte en slachtoffer Beek en Donk hadden een relatie

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee