Word lid
zondag 4 oktober 2026·16°De BiltAEX 1.116,71 ▲ +1,28%

Iraans temperament in Musselkanaal, pasta in Zuidhorn en een jongensboek in Eelde. Martin Drent op zijn plek in ’voetbalstad’ Appingedam

Dagblad van het Noorden 31 0 Zap

Het was een fraai voetbalweekend: prachtig weer, verrassende uitslagen en schitterende doelpunten.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Dagblad van het Noorden →

Bron: Dagblad van het Noorden (dvhn.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Noordhollands Dagblad·

’Verschrikkelijk lelijke goal’ bezorgt Succes in blessuretijd eerste zege: ’Na rust kwamen we met het mes tussen de tanden uit de kleedkamer’

,,Lekker Dek!” buldert Succes-doelman Jesper Heijblok naar teamgenoot Bram Dekker, wanneer de aanvaller in de allerlaatste minuut de winnende treffer binnenschiet. Een teamgenoot omschrijft het doelpunt als een ’verschrikkelijk lelijke kutgoal’. Zelf houdt Dekker het op een ’raar stuiterballetje’.  

Reageer
Reacties (0) — praat mee