Word lid
donderdag 17 september 2026·15°De Bilt453 kmfileAEX 1.101,10 +0,48%

Arie (60) neemt elke dag afscheid van roemrucht uitgaanscentrum in Schijndel: ‘Opruimen is voor mij therapie’

Brabants Dagblad 66 0 Zap Betaalmuur

Over een paar maanden gaan het roemruchte café De Beurs, het City Theater en het voormalige pool- en snookercentrum The Shooter in Schijndel tegen de vlakte. Arie van den Brand, jarenlang exploitant en eigenaar, haalt in het bijna lege pand herinneringen op. „Dat is voor mij ook therapie.”

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij bd.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Brabants Dagblad →

Bron: Brabants Dagblad (bd.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Arie van den BrandDe BeursCity TheaterThe ShooterSchijndel
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Brabants Dagblad Roemrucht uitgaanscentrum Schijndel gaat snel tegen de vlakte, Arie van den Brand haalt bij het opruimen herinneringen op

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee