Word lid
dinsdag 29 september 2026·17°De BiltAEX 1.116,12 ▲ +0,36%

Penalty's niet trainbaar? Wel als schoolkinderen onze internationals uitlachen

De Gelderlander 48 0 Zap

Van alle toplanden presteert Nederland het slechtst in strafschoppenseries. Moeten we beter naar penaltyprofessors luisteren, of is het tijd om het totaal anders te doen?

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Gelderlander →

Bron: De Gelderlander (gelderlander.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Nederlands elftalNederland
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
AD Vier gedachten om van ons nationale penaltytrauma af te komen BN DeStem Vier gedachten om van ons nationale penaltytrauma af te komen Brabants Dagblad Vier gedachten om van ons nationale penaltytrauma af te komen De Gelderlander Vier gedachten om van ons nationale penaltytrauma af te komen Eindhovens Dagblad Vier gedachten om van ons nationale penaltytrauma af te komen PZC Vier gedachten om van ons nationale penaltytrauma af te komen Tubantia Vier gedachten om van ons nationale penaltytrauma af te komen

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer sport

Reacties (0) — praat mee