Word lid
maandag 12 oktober 2026·12°De BiltAEX 1.135,49 ▲ +0,40%

Trotse Roxane Knetemann over Eneco Tour: ‘Mannen en vrouwen om en om, dat is echt een nieuw concept’

Eindhovens Dagblad 6 0 Zap Betaalmuur

De Eneco Tour heeft dit jaar naast de manneneditie óók een vrouwenkoers. Zij rijden op hetzelfde parkoers. De proloog in Den Haag krijgt dinsdag een wereldwijde primeur. Daar rijden de mannen en vrouwen om en om: eerst dertig vrouwen, dan dertig mannen. Het maakt koersdirecteur Roxane Knetemann extra trots.

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij ed.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Eindhovens Dagblad →

Bron: Eindhovens Dagblad (ed.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
AD Trotse Roxane Knetemann over Eneco Tour: ‘Mannen en vrouwen om en om, dat is echt een nieuw concept’ BN DeStem Trotse Roxane Knetemann over Eneco Tour: ‘Mannen en vrouwen om en om, dat is echt een nieuw concept’ Brabants Dagblad Trotse Roxane Knetemann over Eneco Tour: ‘Mannen en vrouwen om en om, dat is echt een nieuw concept’ De Stentor Trotse Roxane Knetemann over Eneco Tour: ‘Mannen en vrouwen om en om, dat is echt een nieuw concept’ Eindhovens Dagblad Wereldprimeur in de proloog, en Roxane Knetemann is er supertrots op: ‘Echt een nieuw concept’ PZC Trotse Roxane Knetemann over Eneco Tour: ‘Mannen en vrouwen om en om, dat is echt een nieuw concept’ Tubantia Trotse Roxane Knetemann over Eneco Tour: ‘Mannen en vrouwen om en om, dat is echt een nieuw concept’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee