Rechtszaak transporteur Beek en Donk kan ‘bom zijn onder hele internationale wegtransport’
Het verbod op slapen in een truckcabine dat in Laarbeek dreigt, kan immense gevolgen hebben voor het hele internationale goederenvervoer over de weg. Dat zegt advocaat Johan van Groningen namens het betrokken vervoersbedrijf. „Dan mag slapen in de vrachtwagencabine in heel Nederland niet meer.”
Bron: Eindhovens Dagblad (ed.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.
Meer binnenland
Gevangene in het Duitse Essen ontsnapt bij doktersafspraak
In de Duitse stad Essen is een gevangene ontsnapt die naar een doktersafspraak werd gebracht. Twee gemaskerde mannen wisten de twee gevangenisbewaarders woensdagmiddag te overmeesteren bij de medische praktijk. De gevangene ging ervandoor op een elektrische scooter.
Historische film over katholieke kruisvereniging krijgt dit jaar nieuwe aandacht door Franciscus
Om de 800e sterfdag van Franciscus van Assisi te herdenken, zijn er dit jaar in kerkelijke kring tal van activiteiten. In Etten-Leur werd ooit de film Zonnelied opgenomen, verwijzend naar Franciscus’ lofzang op God, natuur en gemeenschap. Te zien op de site van het BHIC.
Tien gewonden na botsing schoolbus met auto in Gronau & ontuchtzaak voorkomt dat Almelose moordverdachte wordt uitgeleverd
Ben je er vandaag niet aan toegekomen om al het regionale nieuws op Tubantia.nl te volgen? Geen probleem, we hebben de belangrijkste nieuwsfeiten voor je op een rij gezet. Dit is het nieuws van woensdag 14 oktober.
Bij hijabkapster Oliwia lag handleiding voor een wapen, maar ‘ik ben een lief persoon’
De Poolse Oliwia (26) uit Bergen op Zoom bereikte als hijabkapster duizenden mensen op TikTok. Toch is geen enkel kapsel te zien in haar posts. Volgens het Openbaar Ministerie verheerlijkt en promoot Oliwia terrorisme. Wat is de achtergrond van deze jonge vrouw uit Brabant?
LIVE Champions League | Marten de Roon scoort voor AS Roma tegen Real Madrid, PSG deelt al snel enkele dreunen aan City uit
De Champions League gaat woensdag verder met een aantal heerlijke affiches. Feyenoord en Liverpool wonnen hun vroege duel, maar er staat nog veel meer op de planning. Zo nemen AS Roma en Real Madrid het tegen elkaar op en spelen Manchester City en PSG tegen elkaar.
Kunst geërfd? De waarde kan tegenvallen, maar experts hebben tips (ook voor kopers)
Martijn Manschot raakte huis kwijt na mislukte investering: 'Ging van alles mis'
Martijn Manschot (38), bekend van onder andere 'Gierige Gasten', heeft een zware periode achter de rug. Door een mislukte investering verloor hij zijn huis en belandde hij in een burn-out. In gesprek met LINDA. vertelt de contentmaker hoe hij jarenlang onder grote druk stond en uiteindelijk weer de weg omhoog vond.
Na 30 jaar achter een bureau is Theo (53) eindelijk buschauffeur, negen dagen later legt hij het werk neer
Hij heeft zijn droombaan gevonden. Na dertig jaar in de ICT en accountancy verruilde Theo Booij (52) zijn kantoor voor het stuur van een lijnbus. Maar woensdag, amper anderhalve week na zijn eerste werkdag bij Arriva, staat hij alweer langs de kant. Als staker.
Gezocht: oppositiepartijen die willen bezuinigen op zorg
Nijmeegse Linda is pas 15 en woont al op kamers: ‘Ik krijg vaak te horen: dat zou ik echt niet doen’
Voor de meeste vijftienjarigen is op jezelf wonen nog toekomstmuziek. Toch woont de middelbare scholier Linda Hendriks (15) uit Nijmegen al op kamers in het Limburgse Venlo. „Ik was al vanaf jonge leeftijd best wel zelfstandig.”
Enschedese vrouwen in gesprek over borstkankeronderzoek: ‘Zo’n platte pannenkoek is niet grappig’
Veel vrouwen in Enschede hebben weer een uitnodiging voor het bevolkingsonderzoek borstkanker door de brievenbus gehad. Daarom voert het RIVM campagne in het winkelcentrum. „Zo’n platte pannenkoek is niet grappig.”
Nog geen grote kansen in topwedstrijd tussen Manchester City en Paris Saint-Germain
Een mooi affiche in de Champions League: Manchester City neemt het op tegen tweevoudig winnaar Paris Saint-Germain. Welke grootmacht pakt de volle buit? Volg het hier vanaf 21.00 uur live.
Brand gesticht op straat in Floradorp, veel politie op de been
Auto botst tegen boom in Esbeek, bestuurder (20) met spoed naar ziekenhuis
Een auto is woensdagavond van de weg geraakt en tegen een boom gebotst op de Koekovenseweg in Esbeek. Daarbij raakte een 20-jarige man uit Tilburg gewond. Hij is met spoed naar het ziekenhuis gebracht.
Donar verliest met ruime cijfers van Charleroi
De basketballers van Donar Groningen gingen woensdagavond hard onderuit in de derde competitiewedstrijd van het seizoen. Spirou Basket Charleroi was in Martiniplaza met 63–90 veel te sterk voor de Groningers. Na de overwinning op Kortrijk (76-85) en buzzerbeater die Donar vorige week dinsdag de overwinning op Leuven…
Wat doet die microfoon van het Sinterklaasjournaal in Grave? ‘Ik heb zo mijn spionnen’
Ineens lopen er cameraploegen door de smalle straten van Grave: omroep NTR bereidt duidelijk zichtbaar de intocht van Sinterklaas voor. Maar wat er precies gebeurt, is topgeheim.
0 reacties
Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.
Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.