Word lid
donderdag 5 november 2026·4°De Bilt2 kmfileAEX 1.129,22 ▼ −0,62%

Nog geen vier maanden open en nu al in de Lekker 500: voor Lorenzo van Doorn en Nik Tonglet is het ‘de kers op de taart’

Brabants Dagblad 21 0 Zap Betaalmuur

Restaurant Jaune is nog geen vier maanden open en wordt nu al genoemd in de Lekker 500. Lorenzo van Doorn liep met zijn familie door Berlijn en compagnon Nik Tonglet stond wijnen te proeven in Amsterdam toen het nieuws binnendruppelde.

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij bd.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Brabants Dagblad →

Bron: Brabants Dagblad (bd.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Brabants Dagblad Restaurant in Den Bosch is pas vier maanden open, maar staat nu al in de Lekker 500

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee