Word lid
woensdag 28 oktober 2026·14°De Bilt21 kmfileAEX 1.134,43 ▼ −0,47%

Kloetinge-speler is schuldbewust na rode kaart in bekerduel: ‘Ik zocht de grens op, maar ben eroverheen gegaan’

BN DeStem 21 0 Zap Betaalmuur

Zijn telefoon is sinds dinsdagavond volgestroomd met berichten. De rode kaart die Steve Schalkwijk in de bekerwedstrijd tegen SC Cambuur kreeg, heeft heel wat losgemaakt. „Ik geloof dat de beelden van die actie 350.000 keer zijn bekeken”, zegt de aanvaller van Kloetinge.

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij bndestem.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op BN DeStem →

Bron: BN DeStem (bndestem.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
BN DeStem Na kopstoot stroomt telefoon van Steve vol: ‘Geloof dat de beelden van die actie 350.000 keer zijn bekeken’ PZC Steve Schalkwijk is schuldbewust na rode kaart in bekerduel: ‘Ik zocht de grens op, maar ben eroverheen gegaan’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee