Word lid
zondag 4 oktober 2026·10°De BiltAEX 1.116,71 ▲ +1,28%

Marjan Berk was een onvermoeibare levensgenieter die weigerde achter de geraniums te zitten

Tubantia 69 0 Zap

Ze was de ongekroonde koningin van de lichte letter, een oermoeder met een scherpe tong en decennialang de vertrouwde huisvriendin van de AD-lezer. Schrijfster, actrice en levenskunstenaar Marjan Berk is overleden. Ze is 93 jaar geworden.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Tubantia →

Bron: Tubantia (tubantia.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Marjan Berk
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
AD Marjan Berk was een onvermoeibare levensgenieter die weigerde achter de geraniums te zitten BN DeStem Marjan Berk was een onvermoeibare levensgenieter die weigerde achter de geraniums te zitten Brabants Dagblad Marjan Berk was een onvermoeibare levensgenieter die weigerde achter de geraniums te zitten De Gelderlander Marjan Berk was een onvermoeibare levensgenieter die weigerde achter de geraniums te zitten De Stentor Marjan Berk was een onvermoeibare levensgenieter die weigerde achter de geraniums te zitten Eindhovens Dagblad Marjan Berk was een onvermoeibare levensgenieter die weigerde achter de geraniums te zitten PZC Marjan Berk was een onvermoeibare levensgenieter die weigerde achter de geraniums te zitten

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer cultuur & media

Reacties (0) — praat mee