Word lid
woensdag 30 september 2026·17°De BiltAEX 1.120,19 ▲ +0,36%

Amnesty’s aanval op vrouwenrechten komt als een boemerang terug Organisatie in de greep van transactivisme

Gedeeld door Inter · ·opiniez.com 59 1 Zap

Het rapport roept op om bij deze groepen die ‘vrouwenhaat verspreiden’ de goede-doelenstatus en hun donaties af te nemen. Ooit was Amnesty de voorvechter van vrije meningsuiting, nu valt het organisaties aan die datzelfde beogen, maar die in de ‘woke’ ogen van Amnesty ‘transfoob’ zouden zijn.

Door een lid gedeelde link — lees het volledige bericht op de oorspronkelijke site. Lees verder op opiniez.com →

Bron: opiniez.com (opiniez.com). Nieuwskoerier host door leden gedeelde links; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?

1 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
#1
Inter Topicstarter 75 dagen geleden · ingeklapt
Blijkbaar gaat Amnesty International UK nu voluit voor de belangen van een groepje mannen die zich trans noemen, en die vanuit hun fetisj in vrouwenruimtes willen komen.
#1

Meer binnenland

Reacties (1) — praat mee