Word lid
donderdag 29 oktober 2026·16°De Bilt25 kmfileAEX 1.144,61 ▲ +0,80%

Maaike van der Plas: ’Ik knipper met mijn ogen. Weg champagne, weg stewardess, weg businessclass’

IJmuider Courant 15 0 Zap

Het is wel met een licht gevoel van schaamte dat ik het glas champagne accepteer van de stewardess, de rugleuning van mijn stoel naar achteren kantel en mijn benen uitstrek. Maar ja, als je toch de halve wereld overvliegt voor een driedaags neurologisch congres in Canada, dan moet je het er ook een beetje van nemen.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op IJmuider Courant →

Bron: IJmuider Courant (ijmuidercourant.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Haarlems Dagblad Maaike van der Plas: ’Ik knipper met mijn ogen. Weg champagne, weg stewardess, weg businessclass’ Leidsch Dagblad Maaike van der Plas: ’Ik knipper met mijn ogen. Weg champagne, weg stewardess, weg businessclass’ De Gooi- en Eemlander Maaike van der Plas: ’Ik knipper met mijn ogen. Weg champagne, weg stewardess, weg businessclass’ Noordhollands Dagblad Maaike van der Plas: ’Ik knipper met mijn ogen. Weg champagne, weg stewardess, weg businessclass’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee