Word lid
zaterdag 31 oktober 2026·7°De BiltAEX 1.134,44 ▼ −0,68%

Is een fatbikeverbod de oplossing? Eén ding is zeker: ‘Er moet wat gebeuren, anders gaat het een keer echt mis’

De Gelderlander 90 0 Zap Betaalmuur

Wijchen deed onderzoek naar een fatbikeverbod, maar volgens de gemeente zitten daar toch te veel haken en ogen aan. Bovendien, zegt de burgemeester: ‘Niet de fatbike zorgt voor overlast, maar het gedrag van mensen op fatbikes.’ Hoe reageren winkeliers en horeca-uitbaters en wat zien zij als oplossing?

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij gelderlander.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Gelderlander →

Bron: De Gelderlander (gelderlander.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen WijchenDe BerendonckValevinkweg
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Telegraaf 4-jarig kind aangereden door fatbike die hogere snelheid bereikte dan toegestaan De Gelderlander Gewonde bij ongeluk met fatbike in Wijchen Omroep Gelderland Te snelle fatbiker rijdt kind (4) aan op vakantiepark

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee