Word lid
woensdag 21 oktober 2026·9°De Bilt40 kmfileAEX 1.133,88 ▲ +0,03%

Speelplaats Playground Haarlem vertrekt na vier jaar: ’Hier heb ik een traantje om gelaten’

Haarlems Dagblad 6 0 Zap

Na vier jaar is het klaar voor pop-upspeeltuin Playground Haarlem, direct naast station Haarlem-Spaarnwoude. Initiatiefnemer Chantal Bakhuis van Kickzy neemt met een lach en een traan op 1 november afscheid. „Iedereen verklaarde ons voor gek, maar ik vond het magisch.”

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Haarlems Dagblad →

Bron: Haarlems Dagblad (haarlemsdagblad.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
IJmuider Courant Speelplaats Playground Haarlem vertrekt na vier jaar: ’Hier heb ik een traantje om gelaten’ Noordhollands Dagblad Speelplaats Playground Haarlem vertrekt na vier jaar: ’Hier heb ik een traantje om gelaten’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee