Word lid
zaterdag 31 oktober 2026·8°De Bilt27 kmfileAEX 1.134,44 ▼ −0,68%

Huizen-speelster Amina Addou werd via Instagram gescout voor het Marokkaanse team: ’Ik dacht eigenlijk dat ik de enige Marokkaanse meid was die hockeyde’

Noordhollands Dagblad 14 0 Zap

Een primeur voor het Marokkaanse hockeyelftal: recent speelden ze hun eerste officiële interlands. Huizen-speelster Amina Addou (20) is een van de aanvoersters van het kersverse nationale team.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Noordhollands Dagblad →

Bron: Noordhollands Dagblad (noordhollandsdagblad.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Amina AddouMarokkaans hockeyelftalHC HuizenMarokko
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
De Gooi- en Eemlander Huizen-speelster Amina Addou werd via Instagram gescout voor het Marokkaanse team: ’Ik dacht eigenlijk dat ik de enige Marokkaanse meid was die hockeyde’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer sport

Reacties (0) — praat mee