Word lid
woensdag 16 september 2026·16°De Bilt13 kmfileAEX 1.095,87 −0,23%

Marlou start inzamelingsactie voor nieuw ’vuilniswagentje’ voor buurticoon Toon, die werd opgelicht: ’Hij staat altijd voor iedereen klaar’

Noordhollands Dagblad 56 0 Zap

Marlou Remeeus (31) is een inzamelingsactie gestart voor haar buurman Toon van Wijnen (73). Hij rijdt met zijn wagentje door Velsen en Haarlem om de gemeentes vrijwillig schoon te houden. Maar de Santpoorter werd opgelicht en zit nu met torenhoge reparatiekosten voor zijn ’vuilniswagentje’.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Noordhollands Dagblad →

Bron: Noordhollands Dagblad (noordhollandsdagblad.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Marlou RemeeusToon van WijnenVelsenHaarlem
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Haarlems Dagblad Marlou start inzamelingsactie voor nieuw ’vuilniswagentje’ voor buurticoon Toon, die werd opgelicht: ’Hij staat altijd voor iedereen klaar’ IJmuider Courant Marlou start inzamelingsactie voor nieuw ’vuilniswagentje’ voor buurticoon Toon, die werd opgelicht: ’Hij staat altijd voor iedereen klaar’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer opmerkelijk

Reacties (0) — praat mee