Word lid
maandag 26 oktober 2026·11°De Bilt92 kmfileAEX 1.133,19 ▲ +0,14%

Hoe wil staatssecretaris Eric van der Burg de bezuiniging van 3,5 miljard euro op ambtenaren invullen? ‘Het gaat pijn doen, maar dat kun je niet voorkomen’

NRC 19 0 Zap Betaalmuur

Een groot deel van de bezuinigingen op de ambtenarij komt voor de rekening van uitvoeringsorganisaties als het UWV. „Of we houden het zoals het nu is met elkaar, en dan blijven we klagen dat het niet goed werkt, óf we gaan dingen veranderen”, zegt staatssecretaris Eric van der Burg (Slagvaardige overheid, VVD).

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij nrc.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op NRC →

Bron: NRC (nrc.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee