Word lid
vrijdag 9 oktober 2026·17°De BiltAEX 1.130,95 ▲ +0,87%

Meer dan honderd aanhoudingen bij protesten in Brussel

Nederlands Dagblad 23 0 Zap

Bij de onlusten in Brussel zijn tot nog toe 110 mensen opgepakt. Dat meldt stadsmedium Bruzz op gezag van de betreffende politiezone. Het gaat volgens de dienst om dertig arrestaties en een tachtigtal bestuurlijke aanhoudingen. In de stad werd gedemonstreerd door vakbonden tegen bezuinigingen.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Nederlands Dagblad →

Bron: Nederlands Dagblad (nd.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
De Gooi- en Eemlander Meer dan honderd aanhoudingen bij protesten in Brussel Haarlems Dagblad Meer dan honderd aanhoudingen bij protesten in Brussel IJmuider Courant Meer dan honderd aanhoudingen bij protesten in Brussel Leidsch Dagblad Meer dan honderd aanhoudingen bij protesten in Brussel Noordhollands Dagblad Meer dan honderd aanhoudingen bij protesten in Brussel Nieuws.nl Meer dan honderd aanhoudingen bij protesten in Brussel Welingelichte Kringen Meer dan honderd aanhoudingen bij protesten in Brussel Reformatorisch Dagblad Meer dan honderd aanhoudingen bij protesten in Brussel

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee