Word lid
zaterdag 7 november 2026·6°De Bilt28 kmfileAEX 1.120,55 ▼ −0,77%

Hij verdiende aan Batman, ABBA en de Champions League, nu werkt hij voor het zinkende Tuvalu

AD 3 0 Zap Betaalmuur

Met een opvallend nieuw shirt, een geplande interland tegen Groenland en een mogelijke Netflix-serie wil Tuvalu de wereld wakker schudden. Het eiland dreigt te verdwijnen. Achter de campagne over klimaatverandering schuilt een Nederlands bedrijf dat eerder succes had met de WK-shirts van Curaçao.

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij ad.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op AD →

Bron: AD (ad.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
BN DeStem Hij verdiende aan Batman, ABBA en de Champions League, nu werkt hij voor het zinkende Tuvalu Brabants Dagblad Hij verdiende aan Batman, ABBA en de Champions League, nu werkt hij voor het zinkende Tuvalu De Gelderlander Hij verdiende aan Batman, ABBA en de Champions League, nu werkt hij voor het zinkende Tuvalu De Stentor Hij verdiende aan Batman, ABBA en de Champions League, nu werkt hij voor het zinkende Tuvalu Eindhovens Dagblad Hij verdiende aan Batman, ABBA en de Champions League, nu werkt hij voor het zinkende Tuvalu PZC Hij verdiende aan Batman, ABBA en de Champions League, nu werkt hij voor het zinkende Tuvalu Tubantia Hij verdiende aan Batman, ABBA en de Champions League, nu werkt hij voor het zinkende Tuvalu

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer sport

Reacties (0) — praat mee