Word lid
woensdag 16 september 2026·18°De Bilt94 kmfileAEX 1.098,69 +0,26%

Officier eist achttien maanden cel tegen Achterhoekse huisarts om seks met patiënte: ‘Ik had er niet aan moeten beginnen’

De Gelderlander 90 0 Zap

‎Had een Achterhoekse huisarts nou wel of geen seks in zijn eigen praktijk? En zo ja, hoe lang is dat geleden? Deze vragen zijn voor de rechtbank niet makkelijk te beantwoorden, gezien de verschillende versies van de (seks)relatie tussen de huisarts en een vrouw.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Gelderlander →

Bron: De Gelderlander (gelderlander.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Achterhoekhuisartsontuchtzaak
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Tubantia Officier eist achttien maanden cel tegen Achterhoekse huisarts om seks met patiënte: ‘Ik had er niet aan moeten beginnen’ De Gelderlander Huisarts verdacht van ontucht, vrouw bewaarde inlegkruisje als bewijs

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee