Word lid
woensdag 16 september 2026·18°De Bilt20 kmfileAEX 1.098,03 +0,20%

EU kondigt verbod op sociale media aan voor kinderen onder 13 jaar

Tubantia 3 0 Zap

De EU wil een verbod op sociale media voor kinderen jonger dan 13 jaar. Kinderen van 13 tot 15 jaar kunnen alleen een ‘mini-account’ kunnen krijgen, met ouderlijk toezicht. Dat kondigt commissievoorzitter Ursula von der Leyen woensdag aan.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Tubantia →

Bron: Tubantia (tubantia.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
AD EU kondigt verbod op sociale media aan voor kinderen onder 13 jaar BN DeStem EU kondigt verbod op sociale media aan voor kinderen onder 13 jaar Brabants Dagblad EU kondigt verbod op sociale media aan voor kinderen onder 13 jaar De Stentor EU kondigt verbod op sociale media aan voor kinderen onder 13 jaar Eindhovens Dagblad EU kondigt verbod op sociale media aan voor kinderen onder 13 jaar PZC EU kondigt verbod op sociale media aan voor kinderen onder 13 jaar De Gelderlander EU kondigt verbod op sociale media aan voor kinderen onder 13 jaar Tubantia EU wil dat kinderen onder 13 jaar niet meer op sociale media kunnen: ‘Wij bepalen de regels, niet big tech’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee