Word lid
woensdag 23 september 2026·15°De Bilt53 kmfileAEX 1.111,32 +0,04%

Zestig blauwe plekken en alle ribben gebroken: tweeënhalf jaar na dood Oekraïense (44) blijft haar man ontkennen

De Stentor 54 0 Zap Betaalmuur

Zestig blauwe plekken, elke rib gebroken, een gescheurde milt. Zo werd een Oekraïense vrouw dood gevonden in een hotel in Putten. Tweeënhalf jaar later zoekt haar familie nog steeds naar antwoorden.

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij destentor.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Stentor →

Bron: De Stentor (destentor.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Oekraïense vrouwPuttenOekraïne
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
De Stentor Zestig blauwe plekken en alle ribben gebroken: man blijft dood van zijn Oekraïense vrouw (44) ontkennen

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

De Limburger·

Vijfentwintig jaar na zijn fatale sprong brengen Roermondse Brood-adepten een eerbetoon aan Nederlands enige echte rock-‘n-rolljunkie in ECI cultuurfabriek

In 2026 is het vijfentwintig jaar geleden dat Herman Brood door een sprong van het dak van het Hilton Hotel in Amsterdam een einde aan zijn leven maakte. Op zaterdag 3 oktober vindt in de theaterzaal van de ECI cultuurfabriek in Roermond een (muzikaal) eerbetoon plaats aan Nederlands enige echte rock-‘n-rolljunkie.

Reageer
Reacties (0) — praat mee