Word lid
zaterdag 31 oktober 2026·8°De Bilt20 kmfileAEX 1.134,44 ▼ −0,68%

Agrarische sector blij met Europees besluit: ‘Historische doorbraak voor land- en tuinbouw’

Nieuwe Oogst 137 0 Zap

De agrarische sector heeft overwegend positief gereageerd op de nieuwe Europese verordening voor nieuwe veredelingstechnieken (NGT’s). LTO Nederland spreekt van een ‘historische doorbraak voor de Europese land- en tuinbouw’.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Nieuwe Oogst →

Bron: Nieuwe Oogst (nieuweoogst.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen LTO NederlandEuropese verordening voor nieuwe veredelingstechnieken
Wat vind je hiervan?

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer economie

Telegraaf·

Bezuinigen op zorg, terwijl er voor vele miljarden aan fraude wordt gepleegd: ’Mensenhandel, prostitutie en drugshandel verweven zijn geraakt met zorgstelsel’

Niemand weet hoe omvangrijk zorgfraude is. Misschien wel 10, 15 of 20 miljard euro? Waarom wil de coalitie voor miljarden bezuinigen op de gezondheidszorg als niet eerst deze grootschalige fraude is aangepakt? „Noem het criminaliteit: mensenhandel, prostitutie en drugshandel zijn verweven geraakt met ons zorgstelsel.”

Reageer
Reacties (0) — praat mee