Word lid
vrijdag 30 oktober 2026·7°De Bilt37 kmfileAEX 1.142,24 ▲ +0,59%

Pal voor de oprit en dwars over de stoep. Soest houdt klachten over deelfietsen scherp in de gaten. ’Na twee maanden nog onvoldoende verbetering’

De Gooi- en Eemlander 143 0 Zap

Mooi dat de deelfietsen veel worden gebruikt, minder mooi dat foutgeparkeerde fietsen in de weg staan, niet snel worden opgehaald en dus voor overlast zorgen. „We zien in de praktijk na twee maanden nog onvoldoende verbetering”, vindt het Soester VVD-raadslid Michael Verheul na een gesprek met de wethouder.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Gooi- en Eemlander →

Bron: De Gooi- en Eemlander (gooieneemlander.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Soestdeelfietsen
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Noordhollands Dagblad Pal voor de oprit en dwars over de stoep. Soest houdt klachten over deelfietsen scherp in de gaten. ’Na twee maanden nog onvoldoende verbetering’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee