Word lid
donderdag 29 oktober 2026·10°De Bilt256 kmfileAEX 1.135,56 ▼ −0,37%

Van protegé van Louis van Gaal tot buitenspel bij Ajax: waarom Marijn Beuker zijn langetermijnplan nooit kon afmaken

De Gelderlander 110 0 Zap

Marijn Beuker (41) vertrekt vandaag bij Ajax. Hij werd aangesteld om de club met data en structuur klaar te stomen voor de toekomst, maar verloor gaandeweg het vertrouwen van steeds meer collega’s. Ook van Francesco Farioli.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Gelderlander →

Bron: De Gelderlander (gelderlander.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Marijn BeukerLouis van GaalAjax
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
AD Van protegé van Louis van Gaal tot buitenspel bij Ajax: waarom Marijn Beuker zijn langetermijnplan nooit kon afmaken BN DeStem Van protegé van Louis van Gaal tot buitenspel bij Ajax: waarom Marijn Beuker zijn langetermijnplan nooit kon afmaken Brabants Dagblad Van protegé van Louis van Gaal tot buitenspel bij Ajax: waarom Marijn Beuker zijn langetermijnplan nooit kon afmaken De Stentor Van protegé van Louis van Gaal tot buitenspel bij Ajax: waarom Marijn Beuker zijn langetermijnplan nooit kon afmaken Eindhovens Dagblad Van protegé van Louis van Gaal tot buitenspel bij Ajax: waarom Marijn Beuker zijn langetermijnplan nooit kon afmaken PZC Van protegé van Louis van Gaal tot buitenspel bij Ajax: waarom Marijn Beuker zijn langetermijnplan nooit kon afmaken Tubantia Van protegé van Louis van Gaal tot buitenspel bij Ajax: waarom Marijn Beuker zijn langetermijnplan nooit kon afmaken De Gelderlander Aangesteld op voorspraak van Louis van Gaal, maar intern verloor Marijn Beuker steeds meer draagvlak bij Ajax

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer sport

Reacties (0) — praat mee