Word lid
donderdag 29 oktober 2026·16°De Bilt155 kmfileAEX 1.140,58 ▲ +0,44%

Mensen steken de draak met Europese biljetverkiezingen en komen met grappige alternatieven

De Stentor 33 0 Zap

Europeanen kunnen sinds vorige week stemmen over de ontwerpen van de nieuwe eurobiljetten. Die zijn onderverdeeld in twee thema’s: Europese cultuur en rivieren en vogels. Op internet grijpen mensen de nieuwe eurobiljetten aan om zelf, met kunstmatige intelligentie, grappige biljetten te maken.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Stentor →

Bron: De Stentor (destentor.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Europese Centrale BankFrankfurteurobiljetten
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
AD Mensen steken de draak met Europese biljetverkiezingen en komen met grappige alternatieven BN DeStem Mensen steken de draak met Europese biljetverkiezingen en komen met grappige alternatieven Brabants Dagblad Mensen steken de draak met Europese biljetverkiezingen en komen met grappige alternatieven De Gelderlander Mensen steken de draak met Europese biljetverkiezingen en komen met grappige alternatieven Eindhovens Dagblad Mensen steken de draak met Europese biljetverkiezingen en komen met grappige alternatieven PZC Mensen steken de draak met Europese biljetverkiezingen en komen met grappige alternatieven Tubantia Mensen steken de draak met Europese biljetverkiezingen en komen met grappige alternatieven NU.nl Miljoenen Europeanen hebben gestemd op nieuwe ontwerpen van briefgeld Nederlands Dagblad Al 6 miljoen Europeanen stemden over toekomstige eurobiljetten Nieuws.nl Al 6 miljoen Europeanen stemden over toekomstige eurobiljetten

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer economie

Reacties (0) — praat mee