Word lid
zondag 4 oktober 2026·16°De BiltAEX 1.116,71 ▲ +1,28%

Catwalk of strength in Purmaryn: ’Littekens dragen we mee, maar zijn er ook trots op’

Noordhollands Dagblad 8 0 Zap

Modellen over de rode loper in een uitverkochte theaterzaal in de Purmerendse schouwburg Purmaryn. Soms zonder borsten, vaak met littekens en allemaal mensen met of na kanker. Wij Allemaal organiseerde zaterdagavond de tiende editie van Catwalk of Strength.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Noordhollands Dagblad →

Bron: Noordhollands Dagblad (noordhollandsdagblad.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Noordhollands Dagblad·

’Verschrikkelijk lelijke goal’ bezorgt Succes in blessuretijd eerste zege: ’Na rust kwamen we met het mes tussen de tanden uit de kleedkamer’

,,Lekker Dek!” buldert Succes-doelman Jesper Heijblok naar teamgenoot Bram Dekker, wanneer de aanvaller in de allerlaatste minuut de winnende treffer binnenschiet. Een teamgenoot omschrijft het doelpunt als een ’verschrikkelijk lelijke kutgoal’. Zelf houdt Dekker het op een ’raar stuiterballetje’.  

Reageer
Reacties (0) — praat mee