Word lid

Van Texel tot Nijmegen: de voorraden bij AH zijn nog steeds niet compleet. Waarom duurt het zo lang?

NRC 19 0 Zap Betaalmuur

Albert Heijn laat weinig los over de hack die het bedrijf twee weken geleden trof. Maar de gevolgen zijn groot: in een week verloor de supermaktketen een kwart van zijn marktaandeel. Ook toeleveranciers lijden forse schade. En nog steeds zijn de schappen vaak leeg. „Een kink in de kabel en de hele motor loopt vast.”

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij nrc.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op NRC →

Bron: NRC (nrc.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee