Word lid
zaterdag 31 oktober 2026·8°De Bilt20 kmfileAEX 1.134,44 ▼ −0,68%

Rare ontwikkeling in de Tour de France: jury declasseert Jasper Philipsen en maakt dat na protest ongedaan

Telegraaf 79 0 Zap

Jasper Philipsen is derde geworden in de elfde etappe van de Tour de France achter winnaar Soren Waerenskjold en de Nederlander Olav Kooij. De Belgische teamgenoot van Mathieu van der Poel was zijn podiumplek echter even korte tijd kwijt.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Telegraaf →

Bron: Telegraaf (telegraaf.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Olav KooijSøren WærenskjoldTour de France
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Volkskrant Noor Wærenskjold maakt gebruik van hapering in het peloton en wint elfde Tour-etappe BN DeStem De tweede plek van Olav Kooij bewijst waarom de massasprint het minst eerlijke onderdeel van het wielrennen is AD De tweede plek van Olav Kooij bewijst waarom de massasprint het minst eerlijke onderdeel van het wielrennen is Brabants Dagblad De tweede plek van Olav Kooij bewijst waarom de massasprint het minst eerlijke onderdeel van het wielrennen is De Gelderlander De tweede plek van Olav Kooij bewijst waarom de massasprint het minst eerlijke onderdeel van het wielrennen is De Stentor De tweede plek van Olav Kooij bewijst waarom de massasprint het minst eerlijke onderdeel van het wielrennen is Eindhovens Dagblad De tweede plek van Olav Kooij bewijst waarom de massasprint het minst eerlijke onderdeel van het wielrennen is PZC De tweede plek van Olav Kooij bewijst waarom de massasprint het minst eerlijke onderdeel van het wielrennen is Tubantia De tweede plek van Olav Kooij bewijst waarom de massasprint het minst eerlijke onderdeel van het wielrennen is Al Jazeera Norway’s Waerenskjold wins fastest Tour de France stage in history

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer sport

Reacties (0) — praat mee